זמן יוגה
ליצור שינוי

כולנו רוצים שינוי לטובה. השאיפה אל הטוב יותר הוא חלק מהווית האדם. מהו השינוי שברצוננו לחולל, ומדוע איננו מצליחים בדרך כלל? מה מעכב אותנו? ואיך אפשר בכל זאת ליצור את השינוי המיוחל? ואיך נדע שאנו עושים את הדבר הנכון? דרך היוגה מסייעת בהובלת שינוי בחיינו. דרך הגוף, האנרגיה, מצב ההכרה, הידע והתכלית - חמשת הרבדים שלנו. תנוחות היוגה שכולנו מכירים נועדו להטיב עם מצבנו ולשמור עלינו באיזון. ככל שנתמיד בפעילות הזו ישתפר מצבנו הפיזי. ומה לגבי מצבנו המנטלי? תחשבו מה אנו מאחלים זה לזה בחגים ובימי הולדת. שפע בריאות, אושר ועושר. איך מגשימים את הברכות האלה? בדרך היוגה - לגמרי אפשר. דרך היוגה מלמדת אותנו לדעת מה נכון לנו. באמצעות פיתוח הכרה בהירה ומודעות, אנו לומדים לכוון עצמנו אל הדבר הנכון ולהתקדם אליו באופן קונסיסטנטי. והשינויים מתחוללים. החל מהשינוי הקטן ביותר - כמו להכנס לכושר או לרדת במשקל, שינויים בהרגלים, במערכות יחסים, ועד לשינויים גדולים ומרחיקי לכת. בסדנאות אוקטובר ניחשף לדרך, נתנסה בה ונתרגל אותה.

 

ענת קמינצקי, מורה ליוגה ומטפלת ביוגה תרפיה, ודורית שחר, המארגנת את הסדנאות, נרגשות להזמינכן ולהזמינכם לשתי סדנאות חוויתיות בהן נלמד יחד במרחב שקט ובטוח, איך ליצור שינוי בחיינו באמצעים פשוטים וזמינים שהעניק לנו הטבע, במקום קסום, חוות ״טבע האדם״ במושב ניר צבי שבמרכז הארץ.


5.10.21 יום ג 17:00

ליצור שינוי - חלק א

סדנה זו תעצים אותנו בכך שתעניק לנו את הכוח להתמקד במה שחשוב ולהרפות ממה שמעכב. נלמד כיצד להפסיק הרהורים אובססיביים ונעניק לעצמנו כלי שימושי וזמין לשליטה טובה יותר בחיינו. בסדנה נלמד תרגילים שיסייעו באופן מיידי להרחיק מחשבות מציקות ולקדם מחשבות בונות, יצירתיות, ולהתמקד. נלמד איך אפשר לעשות זאת באמצעי פשוט וזמין שנמצא איתנו כל הזמן.

בסדנה תקבלו הנחיות לתרגול עצמי עד למפגש הבא.

 

19.10.21 יום ג׳ 17:00

ליצור שינוי חלק ב

בסדנה זו נלמד איך אפשר לבחור את הפעולה המועילה בכל רגע ורגע. נלמד כיצד להפסיק לוותר לעצמנו, להתמיד ולהגשים כל חלום, ולהפכו למציאות. נקבל כלי פשוט ועוצמתי שיאפשר לנו לראות את האוטומטים שלנו ולבחור בכל רגע מחדש את הפעולה המועילה והנכונה. הסדנה בנויה מהסבר ותרגול, כך שכל דבר שנדבר עליו יעבור גם התנסות האישית.

 

ארוחה מיוחדת

להשלמת החוויה, בשתי הסדנאות תוגש ארוחה טבעונית מיוחדת, של השפית הלקטנית דורית אוחנה, וג׳ידורה.

 

 

אנא הירשמו בהרשמה מוקדמת:

לסדנה בודדת - 250 ש״ח

לשתי הסדנאות - 460 ש״ח

תשלום לסדנה ביום האירוע (על בסיס מקום פנוי) - 300 ש״ח.

20 מקומות בלבד בכל סדנה. 

 

לתשלום והרשמה - נא למלא את הטופס או לשלוח ווטסאפ לדורית

התשלום בביט או בפייבוקס לדורית - 052-880-5995

שאלות לגבי התוכן ועוד - נא למלא את הטופס או לשלוח ווטסאפ

לענת קמינצקי - 052-5404789

 

לוח זמנים:

17:00 - מפגש היכרות וסיור בחווה

17:30 - 19:30 לימוד חוויתי ותרגול

19:30 - שיח ושיתוף. זמן לשאלות. 

20:00 - ארוחה משותפת 

21:30 - פרידה.

 

 

על האירוח: דורית שחר אודות

על הלימוד: ענת קמינצקי, מורה ליוגה ומטפלת ביוגה-תרפיה אודות

על הכיבוד: השפית דורית אוחנה, וג׳ידורה אודות

 

נא לבוא בבגדים נוחים, אפשר להביא מזרון אישי וכרית ישיבה.


נתראה בקרוב בחוות טבע האדם 

יהיה מעניין!

לפרטים והרשמה
תודה! אחזור אליכם בהקדם ענת